17180.
344. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
cca 1766 Philipp Friedrich Sicherer heilbronni patikus brosúrája, bizonyos angliai gyógyszerek hatásairól. hn.,én., kn., 3 sztl. lev.+128 p. Német nyelven. Korabeli papírkötésben, kopott, kissé sérült papírkötésben, hiányzó címlappal, az első három lap sérült, hiányos, restaurált, hiányzó szennylapokkal.