15000.
344. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
24 000 Ft
62,18 EUR, 68,57 USD
Turóczi, Ladislao (László): Ungaria suis cum regibus compendio data. Novissima hac editione aucta, elimata, et ad nostram usque aetatem producta. [3. Katona István által kiadott bővített kiadás.] Tyrnaviae, 1768, Typis Academicis Societatis Jesu. VIII, 631p. Metszett könyv- és záródíszekkel. A szerző foglalkozik Magyarország szőlőtermelésével, boraival. Hazánkat a bor szülőhazájának nevezi, és Báthori Erzsébet történetét is itt találjuk Korabeli, gerincén aranyozott félbőr-kötésben, márványozott lapszélekkel. Kissé sérült gerinccel