La vecchia Pest e Buda. Szerk. és a bevezetést írta Kelényi Béla Ottó. Officina Hungarica. Bp.,1942, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Olasz nyelvű kiadás. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban./ Paperbinding, with little bit damaged spine, but the other things are in good condition, in Italian language.
A Hermann Ottó Múzeum évkönyvei III.; V.; kötetek összesen 2 kötet.. Szerk.: Zádor Tibor. Miskolc, 1960-65, Hermann Ottó Múzeum. Egészvászon kötésben. Megjelentek 700 példányban. + hozzá: Nógrád Megyei Múzeumok évkönyve. 1975/21. N. M. múzeumok igazgatósága.