Vegyes uti és helytörténeti könyvtétel, 12 db. The Rough Guide to Croatia (Rough Guides, 2005), Az Ír-sziget (Cartographia, 2004), Brüsszel (Marco Polo), Dr. Vajkai Aurél: Badacsony és környéke (Panoráma balatoni sorozata, Bécs hova menjünk vásárolni?, Hortobágy útikalauz, Két keréken a Balatonnál...stb. Közte prospektusokkal, és térképpel is.
Nyíregyháza. Megjelent a város felszabadulásának negyvenedik évfordulóján. Szerk.: Kopka János. Nyíregyházi Kiskönyvtár 14. sz. Nyíregyháza, 1984, Nyíregyháza Városi Tanács. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, ajándékozási sorokkal.
Dr. Halász Árpád: Budapest húsz éve. 1920-1939. Fejlődéstörténeti tanulmány. Bp., 1939, Wolff Károly Emlékbizottság. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopottas, foltos borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődéssel. A Szabad Európa Rádió könyvtári bélyegzőjével.
Hegyaljai Kiss Géza: Kék hegyek közt. Elbeszélések a Bükk, a Hegyalja és a Kárpát vidékéről. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói szakadozott papírkötésben, a hátsó borító foltos.