Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1928954
15097
344
Books: Travelling, Local History
Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. 1928952
15098
344
Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. 1928963
15099
344
Horler Miklós-Sallay Marianne-Kuthy Sándor: Szentendre. Városképek-Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban. 1928974
15100
344
Fitz Jenő: Székesfehérvár. Magyar Műemlékek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1928969
15101
344
Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban 1928959
15102
344
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban 1924757
15103
344
Ricordo di Roma. 60 Vedute. Képes füzet Róma városáról, 60 fekete-fehér fotóval, négynyelvű leírásokkal. Kiadói fűzött papírkötésben. 1914996
15104
344
Hegedűs Loránt: Viola-város. Erdélyi Könyvesház 6. Kolozsvár, 1938, Könyvbarátok Társasága. Kiadói, enyhén sérült papírkötésben 1914685
15105
344
3200
A magyar korona országainak helységnévtára 1928. Csonka Magyarország helységnévtára. 138p. Korabeli, foltos félvászon kötésben 1916001
15106
344
Vegyes útikönyvtétel, 5 db: Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp.,1957, Sport. II. bővített kiadás, Dercsényi Dezső: Ják, Dr. Csiszár Károly: Őrség, Dr. Kolta János: Pécs, Szövényi István: Kőszeg. Különféle kiadásban, változó állapotban. 1911675
15107
344
Vegyes könyvtétel, 2 db: Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Fordította: Rácz Olivér. Pozsony, 1941, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Bokor László-Fehéri Tamás: Kamerával a világ körül. Bp.,1969, Magvető. Kiadói papírkötés. 1914951
15108
344
Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei Bp., 1933. Vajna és Tsa. Kissé sérült papírkötésben. 48p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft