1937-1948 Ádám Lajos (?-?): 4 db művészfotó, közte Balaton témájúval, fotó kartonon, jelzett, a kartonok foltosak, az egyik karton sérült, két fotó részben elvált a kartontól, 19x17 cm és 17x12
cca 1951 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából, 5 db vintage fotó, a helyes képkivágás illusztrálására, 12x9 cm és 23x16,5 cm
cca 1938 Dulovits Jenő (1903-1972) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db vintage fotó, az egyik pecséttel jelzett, 12x9 cm és 8,5x11 cm (sarka hiányos)
cca 1975 Kalocsai Rudolf (?-?) budapesti fotóriporter és fotóművész hagyatékából 2 db jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 18x24 cm
cca 1970 Ata Kando (1913-2017): Amsterdam, kiállítási fotó, a hátoldalán pecséttel jelzett, a felületén törésnyomokkal, 16x25 cm/
cca 1970 Ata Kando (1913-2017): Amsterdam, exhibition photo, signed with stamp, damaged, 16x25 cm
cca 1936 Leichtner Erzsébet budapesti műterméből, mozgásművészeti kompozíció, Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, szabadon felhasználható negatív, 5x3,8 cm