3 000 Ft
1956 Vegyes 1956-os újság tétel, db: Szabad Szó. 1956. okt. 31. (x2) 24. évf. 1. sz., Magyar Függetlenség. 1956. okt. 31. I. évf. 3. sz., Irodalmi újság 1956. nov. 2. VII. évf. 43. sz, Népszava. 1956. okt. 30-31. 84. évf. 256-257. sz. Változó állapotban, a Népszava egyik száma ragasztott, a másik sérült, hiányos.