3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló, 140 p.+10 t.. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, foltos, kissé kopott borítóval.