Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1744595
16750
345
Books: Architecture, Art
Egyetemes művészettörténet. Szerk.: Révy Katalin. Bp., 2004, Park. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. 1726872
16751
345
Books: Architecture, Art
Salamon Béla: Hej, színművész!... Budapest, 1956, Franklin-nyomda. Kiadói félvászon kötésben 1726856
16752
345
Books: Architecture, Art
Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kis szakadással 1745996
16753
345
Books: Architecture, Art
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takáts Zoltán: A művészet története. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban 1846845
16754
345
Books: Architecture, Art
Dr. Homér Lajos: A bútor története. Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), "Barka",(Reiner Ödön-ny.), 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírboríték szakadozott, kissé hiányos. 1792898
16755
345
Books: Architecture, Art
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 86 p.+LXXX t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel. 1669672
16756
345
Books: Architecture, Art
Moliere: Tartuffe. Ford: Ivánfi Jenő.
Bp. 1904. Ifj. Nágel Ottó. 1t. 46p. + 1t. (műmelléklet) Ritka kiadás! Kövessy Albert (1860-1924) sziniigazgató, rendező pecséttel és bejegyzésekkel megjelölt súgó és rendezői példánya. Későbbi félvászon kötésben 1763399
16757
345
Books: Architecture, Art
Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót 1891736
16758
345
Books: Architecture, Art
Edward Alden Jewell: Cézanne. Berlin-Wiesbaden,é.n.,Emil Vollmer. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, 1891674
16759
345
2200
Books: Architecture, Art
Musees Royaux Des Beaux Arts Bruxelles Art Ancien. Oude Kunst Brussel. Kon. Musea Voor Schone Kunsten. Brusells, 1971, Ministry of Education. Francia és holland nyelven. Kiadói papírkötés. /Paperbinding, in French and Dutch language. 1891849
16760
345
Books: Architecture, Art
Ilse Seibert: A nő az ókori keleten. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1891838
16761
345
Books: Architecture, Art
Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft