Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1938956
16726
345
Books: Architecture, Art
A Magyar Nemzeti Galéria régi gyűjteményei. Szerk.: Mojzer Miklós. Bp., 1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 1938881
16727
345
Books: Architecture, Art
K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. A magyar népművészet 4. Bp., 1972, Corvina. Első kiadás. Kiadói papírkötés. 1938910
16728
345
Books: Architecture, Art
Perneczky Géza: Munkácsy Bp., 1970. Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1938921
16729
345
Books: Architecture, Art
Szabadi Judit: Gulácsy. Bp., 1969, Corvina. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, a papír védőborító gerincén kopásnyomokkal. 1938833
16730
345
Books: Architecture, Art
Vadászi Erzsébet: A bútor története. Bp., 1987, Műszaki könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. 1938790
16731
345
Books: Architecture, Art
Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 1938952
16732
345
Books: Architecture, Art
Szervátiusz Tibor. Szerk.: Havas Lujza. Bp.,1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Kiss István. Kiállítási katalógus. Bp., 1978, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. 1938908
16733
345
Books: Architecture, Art
Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művészete. Bp., 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 106 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban. 1906021
16734
345
Books: Architecture, Art
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:
Horváth György: Bartha László. Corvina Műterem. Bp.,1978, Corvina. Kiadói papírkötésben.
Tüskés Tibor: Műteremben. Pécs,1978,Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
A haza képekben. Szovjet tájképfestészeti kiállítás. Bp.,1980, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben. 1882402
16735
345
2200
Books: Architecture, Art
Feleky Géza: Munkácsy. Eggenberger Művészkönyvei. Bp., 1912, Eggenberger-féle Könyvkiadóvállalat. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált kötés, a gerincen kis hiánnyal. 1882443
16736
345
2200
Books: Architecture, Art
Magyar design 92. I-II. kötet. Szerk.: Kulinyi István-Gulyás Katalin-Györgyi János-Szegleth Károly-Dr. Szily Imre Balázs. Bp.,1992, Magyar Design. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton-tokban, jó állapotban. 1882354
16737
345
Books: Architecture, Art
Világhíres Festők sorozat 6 kötete.
2. Van Gogh
5. Renoir
7. Turner
9. El Greco
10. Cézanne
11. Picasso.
Bp., 2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft