16780.
345. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1887, Révai, 8+251+5 p.+15 t. (Műmellékletek.) Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A kötetben Munkácsy Mihály, Benczur Gyula, Zichy Mihály, Mészöly Géza, Jankó János, Aggházy Gyula és mások illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos, nagyrészt hiányzó hártyapapírokkal.