15001.
345. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írt József Főherceg. A II. részben Tolna vármegye községeinek leírásával, valamint személyi adattárral. Bp., 1940, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 727+19 p.+32 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, a 322. oldalon folttal.