Nyomtatványok

Tételek száma: 200

cca 1900 Néhány darab régi kotta és kottafüzet vegyes állapotban
12579.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900-1920 Kottagyűjtemény, számos izgalmas nótával, díszesen illusztrált címlapokkal, közte litográfiákkal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
12580.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1901 Litografált, dombornyomott könyvecske. Gott ist die Liebe. / Embossed litho booklet. 12p.
12581.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 10x13 cm
12582.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 11x8 cm
12583.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 14x9 cm
12584.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 6x10 cm
12585.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1900 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 10x8cm
12586.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 12x9cm
12587.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12588.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12589.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1902 Budapest, Szabályrendelet a bérkocsi iparról 8p.
12590.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft