800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
1943-1944 Nemzeti Könyvtár 5 kötete: Ady Endre: Ifjú szívekben élek. (113. sz.), Jankovich Ferenc: Forr a világ. (109-110. sz.), Asztalos Miklós: És seregek támadtak. (115. sz.), Bibó Lajos: A láp. (114. sz.), Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. (111-112. sz.) Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.