Vas Gereben: Egy alispán. I-IV. kötet. Pest, 1865, Emich Gusztáv, 139+... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/346/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Vas-Gereben-Egy-alispan-I-IV-kotet-Pest-1865-Emich-Gusztav-139plus130plus130plus104-p-Masodik-kia~II1961081
1961081
17700
346
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Vas Gereben: Egy alispán. I-IV. kötet. Pest, 1865, Emich Gusztáv, 139+130+130+104 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: tánczos_gábor