17195.
346. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Az ember. Testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. Szerk.: Alexander Bernát-Lenhossák Mihály. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, fémplakettel, megviselt állapotban, a borító kopott, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó borító hullámos, sérült, a lapok foltosak.