17194.
346. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
2,65 EUR, 2,86 USD
Raoul H. Francé: A növények élete. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp.,1945, Dante. Kiadói félvászon kötés, műanyag védőfóliában. kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.