15507.
346. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
10,61 EUR, 11,43 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 1 t.(címkép)+183 p.+32 t.(fekete-fehér fotók.)+1 t. térkép. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a gerincen kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.