Kerámiák Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1808768
11194
346
Art-ceramics
Mázas kerámia párologtató, jelzés nélkül, m: 10,5 cm 1966804
11195
346
Art-ceramics
Retró váza, jelzett (ny.német), festett mázas kerámia, hibátlan, m: 13 cm 1967135
11196
346
Art-ceramics
Antik bögre plasztikus levél mintával, kézzel festett mázas kerámia, m: 8,5 cm 1964875
11197
346
Art-ceramics
Aranyfácán, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, h: 33 cm 1964854
11198
346
Art-ceramics
Kis papagáj, mázas kerámia, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 9,5 cm 1964788
11199
346
Art-ceramics
Kardinálispinty, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 20 cm 1963791
11200
346
Art-ceramics
Görög mázas kerámia váza, múzeumi replika, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1040398
11201
346
Art-ceramics
Juhászlegény, kézzel festett mázas kerámiafigura, jelzés nélkül, apró mázhibával, m: 18 cm 1206093
11202
346
Art-ceramics
Száraz virágokkal díszített kerámia váza, hibátlan, jelzés nélkül, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft