Magyarország Tételek száma: 1094
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1548187
20777
347
Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Mezőtúr, hetivásár, piac, Antal József bádogos, Pollák Sándor bútorüzlete, Nemzeti Hitelintézet mezőtúri fiókja, Mészöly felvétele, Sz. B. B. 2032. 1968652
20778
347
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1929 Mezőtúr, M kir. állami Teleky Blanka leánylíceum (EK) 1971132
20779
347
Hungary
KĂŠpeslapok
Miskolc és környéke: - 6 db régi képeslap / 6 pre-1945 postcards 1971194
20780
347
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1901 Miskolc, Szemere utca. Kiadja Kardos József. Címeres litho keret / Art Nouveau litho frame with coat of arms (kopott sarkak / worn corners) 1973601
20781
347
3200
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1902 Miskolc, Város az Avasról. Verő J. kiadása 1973603
20782
347
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1900 Miskolc, Pislog mint miskolczi kocsonyában a béka, magyar folklór; Gedeon András kiadása 1971954
20783
347
4600
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1905 Miskolc, Rudolf laktanya, katonák 1971947
20784
347
4200
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1908 Miskolc, Színház, Lövy József könyvkereskedése és papírraktára, Weisz Nathán és Társa, Groszman Jakab, Kerekes Miklós üzlete, Szabó gyógyáru és illatszertár üzlete (gyógyszertár). W. L. (?) 27. 1971181
20785
347
4200
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Miskolc, Miskolczi érseki felsőbb leány iskola, érseki leányneveldei kápolna belseje. Kiadja Lövy József Fia. Floral (EK) 1971179
20786
347
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1910 Miskolc, Kis Velence, Szinva part. Kiadja Grünwald Ignác 142. 1968995
20787
347
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1940 Miskolc, Deák tér, református templom. Márton Jenő felvétele 1968993
20788
347
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1911 Miskolc, Erzsébet tér Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft