Tipray A. Julián: Legújabb és legteljesebb pesti magyar-német házi titoknok, vagyis levelezőkönyv és házi ügyvéd. Hív tanácsadó minden rendű- s rangúak számára, mindennemű, a közönséges életben előforduló levelek szerkesztésében.
Tetemesen bőv. és jav. 3. kiad. Pest, 1845. Kilián György. XIV. 534 l. 1 sztl. lev. Korabeli félvászon-kötésben. Kissé sérült gerinccel