Frank Elgar: Vang Gogh. A study of his life and work by Frank Elgar. London,1958, Thames and Hudson. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Art Forum. 2013-2014. Magyar Képzőművészeti és Iparművészeti Társaságok Szövetsége. Szerk.: Butak András. Bp.,2014, MKITSZ. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Ugo Foscolo (1778-1827): Jacopo Ortisz utolsó levelei. Bp., 1851, Eisenfels és Emich-ny., 150+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóban, foltos lapokkal.