Miháltz Pál (1899-1988): Egy élet regénye képekben, Bp., 1933, Szerzői kiadás. [5] + 40 t. (japánfűzésű dupla lapok) Kiadói, linómetszettel illusztrált, zsinórfűzött, kissé sérült borítóban, 33 x 25 cm.
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1900, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 6+116+117-235+1+10 p.+23 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal, a II. kötet kötése sérült, szétvált, az I. kötet borítója szakadt, hiányzó rézkarccal.
Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. A Pesti Napló ajándéka az 1898. évre. Bp., 1898, "Komos" Műintézet, XV+77 p. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, foltos, kopott borítóval, névbélyegzőkkel, a 76. oldalon vége bebélyegzéssel, az utolsó lapon gyerekfirkával.
Zsákovics Ferenc: A rézkarcoló nemzedék. 1921-1929. A rézkarcművészet megújulása Magyarországon az első világháború után. A magyar sokszorosított grafika száz éve. Miskolci Galéria könyvei 21. Miskolc, 2001, Miskolci Galéria. Kiadói papírkötés.
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártypapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.
Victor Bockris: Warhol. The Biography. 75th Anniversary Edition. h.n.,2003, Da Capo Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.+ Andy Warhol-Pat Hackett: Popism. The Warhol Sixties. Orlando, 1980, Harvest Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Pat Hackett (szerk.): The Andy Warhol Diaries. New York-London,1989,Grand Central Publishing. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a gerinc deformált, egyébként jó állapotban.