17050.
347. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Népszerű tudományos elÅ‘adások Faraday, Helmholtz, és Pettenkofer munkáiból. FordÃtották: Déri Miksa, Hoitsy Pál, Keleti Gusztáv, és Sajóhelyi Frigyes. Bp.,1878, K. M. Természettudományi Társulat. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel.