Harkányfürdő története. Szerk.: Dr. Erdődy Gyula. Harkány, 2001, Harkány Város Önkormányzatának Képviselő-testülete. Kiadói kartonált papírkötés, a város polgármesterének szárazbélyegzőjével és aláírásával.
Gellért Lajos-Dr. Juhász Katalin-Pappné Vőneki Erzsébet: A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp., 2012, Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
Kärnten. Ein Reisehandbuch. Hrsg. Landeskomission für Fremdenverkehr in Kärnten. Klagenfurt, 1927, Ferdinand Kleinmayr. Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Friedrich J. Pajeken: Bob, a hódvadász kalandjai. Rónay Mária fordítása. Johannes Gehrts rajzaival. Bp.,1942, Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés.
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó, egyébként jó állapotban.
Adalékok a Lipótváros történetéhez I. kötet. Szerk.: Farkaslaky Erzsébet, Ráday Mihály. Bp., 1988, Budapesti Városvédő Egyesület, 551+2 p. Kiadói papírkötés.