5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
[Aurelius Augustinus]: Szent Ágoston vallomásai I-II. kötet. (I. kötet: I-V. könyv, II. kötet: VI-X. könyv.) Fordította és magyarázta: Balogh József. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp.,1944, Parthenon-Franklin, 1 t. XLI+211+3 p; 350+2 p. Második, javított kiadás. Magyar és latin nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.