2 000 Ft
Közönséges isteni tiszteletre rendeltetett énekes könyv, mely Szent Dávid 'sóltárinn kívül magábann foglal némely kiválogatott, és a' Helvétziai vallástételt követő négy szuperintendentzia által jóvá hagyódott énekeket és egynéhány imádságokkal együtt. Debrecen, 1832, Tóth Ferentz,X+544+48 p. Későbbi, 19. századi, álbordás gerincű, dombornyomott táblákkal, egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, a borító elvált a könyvtesttől, a borító kissé kopott, a fém kapcsok hiányoznak, lapszéli foltokkal.