2012 Gyarmati Dezső olimpiai bajnok vízilabdázó részére küldött újévi üdvözlőlap Orbán Viktor miniszterelnök saját kezű aláírásával + születésnapi köszöntő nem eredeti aláírással
2007 Díszoklevél a Partiumi Keresztény Egyetem Sportklubjától Gyarmati Dezső olimpiai bajnok vizilabdázó részére Tőkés László református püspök aláírásával. 30x20 cm
Gyarmati Dezső (1927-2013) olimpiai bajnok vízilabdázó részére készített egyedi porcelántál. Hódmezővásárhely város képével d 29 cm + 30 éves a Központi sportiskola. Hollóházi porcelán dísztál .jelzett, hibátlan. 28 cm
Gyarmati Dezső (1927-2013) olimpiai bajnok vízilabdázó 80. születésnapjára készített egyedi muránói serleg. Kézzel festett, Tóth Árpád verssel és aláírásokkal. 42 cm
1948 Bara Margit (1928-2016) Kossuth- és Balázs Béla-díjas magyar színművésznő részére Magyar Köztársasági Érdemérem ezüst fokozata kitüntetés adományozó okirata Dinnyés Lajos miniszterelnök aláírásával üvegezett keretben. 24x32 cm