1993 Horthy Miklós újratemetése: A Szuverén Máltai lovagrend magyar tagjai : O'sváth György Szentkereszty János, Kállay Kristóf, Vermes László. Feliratozott, meg nem jelent fotó. 9x12 cm
cca 1910 II. Vilmos (1859-1941) német császár és családja, keményhátú fotó, sérült, rossz állapotban, 16x10 cm./ cca 1910 Wilhelm II (1859-1941) german emperor and his family, board photo, damaged, in poor condition, 16x10 cm.
cca 1980-2000 Farkas Tamás (1925-2014): 5 db színészfotó, közte Szerednyey Béla, Gálvölgyi János, Kállai Ferenc, Kern András, Alföldi Róbert és mások, a hátoldalán pecséttel jelzett, 18x13 cm
cca 1980-1990 Farkas Tamás (1925-2014): 10 db színészfotó, közte Lux Ádám, Szombathy Gyula, Szabó Gyula, és mások, a hátoldalán részben pecséttel jelzett, 18x13 cm és 15x13 cm közötti méretben