1925 a Budapest-Szentlőrinci helyi érdekű villamos vasút Rt. kispesti világítási üzemének nyomtatott értesítő lapja maz áramfogyasztás leolvasásának változásáról
1925 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1925. július 5.-december 25. XXXV. évf. 52-103. sz. Fél évfolyam. Bp., 1925, "Pátria", 8+787-1590 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elejére a tartalomjegyzéket kötötték be, ami 1926-os kiadású (97-104 p.)
1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.
1927 Pesti Napló 1927. április 17-december 25. Számos fekete-fehér fotóval. Javított gerincű egészvászon-kötésben, javított kötéssel, egy lapon kivágás, egy lapon szakadás, az utolsó lapon firka.
1927 Pénzintézeti Központ tagjainak betűrendes névjegyzéke. 1927. június 30-án. Csonka Magyarország. Bp., 1927, Rigler József Ede Papirnemügyár Rt., 80 p.