18570.
348. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás! Több száz szÃnes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülsÅ‘ táblán vaknyomásos dÃszÃtéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.