15642.
348. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Gelenczei Emil: 200 megnyitási sakkcsapda. 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.