15630.
348. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Dr. Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp. 1929. Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, jó állapotban. Első kiadás! A szerző, Dr. Mező Ferenc (1885-1961) sporttörténész dedikációjával. "Kedves v(olt) tanítványomnak Pajthényi Lászlónak meleg szeretettel. Budapest, 929. március 16. Dr. Mező Ferenc."