Vegyes réz tárgy tétel, 3 db, kaspó, kiöntő, alátét, kopásnyomokkal, a kaspó belsején, és az alátéten patinával, m: 9 cm, d: 13 cm; m: 16 cm, d: 4 cm; d: 9 cm.
cca 1920-1930 Szent István Szövetkezeti Karamella illusztrált, többszínnyomású, növényi ornamentikával díszített papírborítású fadoboz, kopott, sérült, az egyik oldalán a papír részben hiányzik, 16x23x11 cm.+Szent István Csokoládé Bonbon papírdoboz, szakadással, javítással. Bp., Schwarz I.-Piatnik Rt.-ny., 20x11x2 cm
Vegyes fém tárgyak, 5 db, 2 db fali tányér, 2 db falikép, 1 db nagy füles csésze, a csésze és az egyik tányér jelzett, az egyik faliképen és tányéron kopásnyomokkal, fali képek: 39x23 cm, d: 28 cm, fali tányérok: d: 19 cm és 21 cm, nagy füles csésze: m: 6,5 cm, d: 14 cm.