Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1893400
30944
348
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Központi Hatalmak tombak jelvény "VIRIBVS VNITIS 1915 - FRANZ JOSEF-MEHMED V-WILHELM II-FERDINAND I" (32x33mm) + ~1916. "FM. EHG. Friedrich" Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló fém jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:2 1875332
30945
348
Numizmatika
~1930-1940. "M.GY.O.SZ. (Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége)" ezüstpatinázott fém jelvény (14x19mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "M.GY.O.SZ. (Hungarian Shorthand Writers Alliance)" silver plated badge (14x19mm) C:AU 1979422
30946
348
Numizmatika
1920-1940. Szabadkőműves(?) zománcozott fém kitűző (15mm) T:2 1979432
30947
348
Numizmatika
1920-1940. "Szirt" fém kitűző (45x28mm) T:1- 1967511
30948
348
Numizmatika
Maugsch Gyula (1882-1945) ~1920. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye" ezüstözött Br díjérem mellszalag nélkül (40mm) T:2 1974365
30949
348
Numizmatika
Maugsch Gyula (1882-1945) ~1929-1935. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye" 3db díjérem, két különféle méretben, szalagok nélkül (30mm/40mm) T:2 1773878
30950
348
Numizmatika
~1948. "TÜKER NV (Tüzelőanyag-nagykereskedelmi Nemzeti Vállalat)" zománcozott Br jelvény, hátoldalán "BENE BÉLA BPEST IV. VÁCI U. 76." gyártói jelzéssel (53x72mm) T:2 kis zománchiba, sérült rögzítők a hátoldalán / Hungary ~1948. "TÜKER NV" enamelled Br badge with "BENE BÉLA BPEST IV. VÁCI U. 76." makers mark on reverse (53x72mm) C:XF small enamell error, damaged pins on reverse 1974362
30951
348
Numizmatika
1948. "Vasutas Sport Központ" fém díjérem szalag nélkül (40mm) + "Vasutas Szakszervezet Sporttitkársága" fém díjérem szalag nélkül (40mm) T:2 javított fül 1975429
30952
348
Numizmatika
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, tokban T:2 1956018
30953
348
Numizmatika
1951. "Közbiztonsági Érem" ezüst fokozata a karhatalom tagjai részére, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 NMK.: 553. 1978602
30954
348
Numizmatika
1959. "Belügyi Sport Bajnokság - Középdöntő" részben festett, aranyozott és színezett Al jelvény (4xklf) T:1-,2 1965946
30955
348
Numizmatika
~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel + "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott fém kitűző (18x18mm) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft