Ausztria 1891. "Ferenc József / A Bécsi Császári és Királyi Kereskedelmi Minisztérium Díja" kétoldalas Br emlékérem. "FRANZ JOSEPH I KAISER VON ÖSTERREICH, KÖNIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN. / EHRENPREIS DES K.K. HANDELSMINISTERIUMS IN WIEN" Szign.: Tautenhayn. (70,77g/57mm) T:1- / Austria 1891. Double sided Br commemorative medallion. Sign.: Tautenhayn (70,77g/57mm) C:AU
Ausztria 1928. "10. Német Énekes Fesztivál" Br emlékérem nyakszalagon. Szign.: Karl Perl (225g/90mm) T:2 ü. / Austria 1928. "10th German Singing Festival" Br commemorative plaque with neck ribbon. Sign.: (225g/90mm) C:XF ding
Ausztria DN "Franz Schubert" jelzett Ag emlékérem (20,24g/0.925/40mm) T:PP Austria ND "Franz Schubert" hallmarked Ag commemorative medal (20,24g/0.925/40mm) C:PP
Ausztria DN "Bécsi Cipészek Szövetkezete / A cipőkereskedelemben tanúsított kiemelkedő tevékenységért" Br emlékérem, eredeti "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" gyártói tokban (72,45g/60mm) T:2 / Austria ND "Genossenschaft der Schumacher in Wien / Für besondere verdienste um das Schumacher Gewerbe" Br commemorative medallion in original "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" makers ca...
Csehszlovákia 1976. "Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Pozsonyi Központi Agrár Kutatóintézet)" egyoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Czechoslovakia 1976. "Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Central Control and Testing Institute in Agriculture)" one-sided Br commemorative medallion (70mm) C:XF
Németország 2012. "Spanyolország / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. "Spanien / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
Németország 2012. "Szlovénia / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. "Slowenien / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
Németország 2012. "Szlovákia / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. "Slowakei / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.