Szabóné Tóth Hilda (?-?): Női portré. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/349/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szabone-Toth-Hilda-Noi-portre-Tuzzomanc-rezlemez-jelzett-fa-keretben-paszpartub~II1987034
1987034
10160
349
Leírás: Szabóné Tóth Hilda (?-?): Női portré. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 10x10 cm.
: tánczos_gábor