12278.
349. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 400 Ft
1919 Kolozsvár, érettségi fotó, "Az első osztálytól - az érettségiig a kolozsvári református kollégiumban. 1907-1919.", Kolozsvár, Dunky Fivérek műterméből, fotó kartonon, felületén sérülésekkel, kopásnyomokkal, kissé foltos, sérült kartonnal, 16x21 cm.