1911 Szentgotthárd, Takarékpénztár. G.M.P. 35. sz. (kopott sarkak / wo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/349/kategoriak~Kepeslapok/Magyarorszag~2000005/1911-Szentgotthard-Takarekpenztar-GMP-35-sz-kopott-sarkak-worn-corners~II1981594
1981594
20865
349
Hungary
KĂŠpeslapok
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,77 EUR , 5,14 USD
Leírás: 1911 Szentgotthárd, Takarékpénztár. G.M.P. 35. sz. (kopott sarkak / worn corners)
Anyagjel:
T3
: ra