1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
[Casanova, Giacomo]: Casanova szerelmi kalandjai. Bp.,1874, Buschmann Ferenc-ny., 6+257+1 p. Sérült félvászon-kötésben, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, korabeli aláhúzásokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, a hátsó kötéstábla belsején versikével.