Mangasi Sihombing: From the Indonesian Batak Ulos to the Hungarian Porcelain and the tears of a boy. Bp.,2008, The Embassy of the Republic of Indonesia. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, volt indonéz nagykövet által dedikált.
Új lexikon 3 kötete: I., III., V.. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben teljes. Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott vászonkötésben
Gyóni Géza összes versei. Sajtó alá rendezte: Dr. Gyóni Ferenc. Bp.,[1943],MEFHOSZ Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbélyegzővel, és névbejegyzéssel.