Rejtő László: Az arancsapat és árnyai. Színes sportkönyvtár. Bp.,1966, Sport. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papír védőborítóban.
A magyar öttusasport története kiállítás a sportág nemzetközi népszerűsítéséért 1989. Benedek Ferenc előszavával. Bp.,1990, Magyar Öttusa Szövetség, 100 p. + 1 melléklettel. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Az előszó írójának, Benedek Ferenc (1926-) öttusázó, szakíró, mesteredző dedikációjával.
Rejtő László - Lukács László - Szepesi György
Felejthetetlen 90 percek A magyar labdarúgó válogatott 400 mérkőzése. Bp., 1984
Sport. Kiadói kartonálásban
4 db Fradi témájú könyv: Bocsák Miklós Mit tettek a Fradival? Paginarum Kiadó, 1998, Nyíl, az ezüst cípős gólkirály, Major, Nagy-Szűcs: Fradi labdarúgó szakosztály története 444-em zöld fehéren. Fradi szakácskönyv
3 sporttal focival kapcsolatos könyv: Éber Sándor-Erdei Tamás:Labdarugó-vb 2006. Dunaprint, 2006. Bocsák Miklós: Hogyan élnek olimpiai bajnokaink. Antal Zoltán: Világ és Európa Bajnokságok 1893-1973.