Mihály Dénes: Az automobil, teherautó, motorkerékpár szerkezete, kezelése, vezetése, gyakorlati tanácsok, hatósági rendeletek, soffőrvizsgálat stb. Bp.,(1927),Athenaeum, 368 p.+V t.(IV a, IV b.). Ötödik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy táblán szakadással.
Mezey Bertalan: Elektromótorok szerkezete, működése, kapcsolása és kezelése. Bp., 1910, Thália Kő- és Nyomdai Műintézet, 220+XXIV p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen címkével, és sérüléssel.
4 db repülőgépekkel kapcsolatos könyv: Repülőgépek villamosgépei és berendezései, Repülőgép hajtómű szerkezettan II - III., Repülőgép sárkeányszerkezet és rendszer ismeret III.
Jorge Palomer Pons: Tricotosas Circulares. Barcelona,1965,Bosch. Spanyol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által, Vékássy Alajos (1908-1999) műszaki tudományok doktora, egyetemi professzor részére dedikált példány.
L. Brunner - Pfeiffer-Belli: Armbanduhren. Battenberger Antiquitäten-Kataloge. Augsburg, 2004, Battenberg Verlag. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition