14 000 Ft
Koronázási-emlékkönyv. 1867. Junius 8. Természet után rajzolt 20 illustráczióval Kolarz, Kriehuber, Katzler és Jankótól. A szöveget irták: Falk Miksa és Dux Adolf. Pesten, 1867. Deutsch Testvérek,(Gyurián és Deutsch-ny.), 1 t. (díszcímlap)+4+1 t.+11-52+2 p.+22 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, egy pótolt táblával, foltos lapokkal.