17073.
349. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Stahl Wird Kraft. Ein Bildwerk vom Bau der Lokomotiven. Klasse 23 der Südafrikanischen Staatsbahnen. Kassel,[1940],Henschel&Sohn. Német nyelven. Színes és fekete fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal. / Linen-binding, with worn cover, one page is coming out. In German language.