2 400 Ft
6,37 EUR, 6,86 USD
cca 1949-1950 Vegyes papírrégiség tétel, szocialista témában, 8 db. A Párt vezeti az Ifjúsági Szövetséget. 1. szám. Bp., é.n.,(cca 1950), Magyar Ifjúság Népi Szövetsége Oktatási Osztálya,(Athenaeum-ny.), 28 p. Papírkötés. 1950 Magyar-Szovjet Társaság Tájékoztató. II. évf. 9. sz. Magyar-Szovjet Barátság Hónapja, 1950 febr-márc. 1950 Fűszerértékesítő Nemzeti Vállalat - Szabadságharcos Szövetség üzemi szervezetének szabadságharcos estélyének meghívója, hajtásnyommal. 1949 Orsai Csomópont (Konstantin Zászlonov) film prospektus. Bp.,Globus-ny. Tájékoztató a "sztahanovista cím" elnyerésérének feltételeiről, 4 p. 1949 Szikra. Ifjúmunkás lap. II. évf. 52. sz., szakadozott, foltos. Rákosi Mátyás, és Sztalin fotók, 2 db, foltosak, sérültek, rossz állapotban, 24x18 cm.