Könyvek: Jog

Tételek száma: 32

cca 1830-1840 Törvény czikkelyek javallatai az urbéri tárgyban. Projecta articulorum in objecto urbariali. Nr. 43. hn., é.n, nyn., 1-10+I-XXIV+11+68 p. Papírkötésben., az első és az utolsó lapon kis szakadással, sérüléssel, tulajdonosi névbélyegzővel és névbejegyzéssel.
15698.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

15699.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

15700.

Dr. Szondy Viktor-Jónás Endre: Diplomáciai lexikon. (A magyar törvények és rendeletek nemzetközi vonatkozásai, a nemzetközi jog, nemzetközi magánjog és nemzetközi büntetőjog általános elvei, külügyi igazgatás, Magyarország által kötött jogi és gazdasági vonatkozású nemzetközi szerződések, a külállamok szervezetére és gazdasági életére, valamint a külkereskedelmi forgalomban szerepet játszó termény...

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

15701.

1945. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: Magyar belügyminisztérium. Bp.,1945,Athenaeum, XIII+73 p. Átkötött kissé kopott borítóval, félvászon-kötésben, Magyar Belügyminister bélyegzéssel, intézményi bélyegzővel, az első 8 lap kijár, a fűzés laza. Benne számos fontos intézkedéssel, közte a Népbíróságok létrehozásáról, az 1945. január 20.-án megkötött fegyverszüneti egyezményről., nagy...

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

15702.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15703.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Magyarország alaptörvénye(2012. január 1.). Bp., 2012, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, képekkel gazdagon illusztrált, két sarkán kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
15704.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Montesquieu: A törvények szelleméről. Sapientia humana. Bp.,2000, Osiris, 1049+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói javított papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
15705.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

15706.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

15707.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00

15708.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15709.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft