Möller Károly: A mai technika. Képek a műszaki alkotómunkáról. Bp.,(1940),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, egy egészoldalas illusztráció javított.
Vass Balázs: Repülőgép-, helikoter-, és hajtóműtípusok.; Repülőgépek, helikopterek, rakéták. Bp.,1974-1982, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerincekkel. Az első könyvben a szerző dedikációjával.
Vegyes könyvtétel, 4 db: Michael Taylor-David Mondey: Repülés. Tények és teljesítmények. Bp.,1993, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés. Jereb Gábor: Vitorlázó repülőgépek. Bp., 1977, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. Wolf Dietrich Picht: A levegő országútjain. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói kissé foltos félvászon-kötés. Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1...
Kövessy Jenő: Számolás és mérés a mindennapi életben. Magyar Népművelés Könyvei. Eger, 1927, Heves Vármegye Közönsége, (Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda), 397 p. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.