Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblák belsején sérüléssel.
Budapest Guest Book. Bp., é.n., Blue Skies. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Francesco Roncalli: Vaticanstadt. Vaticana, 1989, Monumenti, Musei e Gallerie Pontificie. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
A nyíregyházi Leánykálvineum. Református Tanítónőképző és Líceum Intézetének jubileumi évkönyve. 1928-1998. Szerk.: Ferenc Miklósné et alii. Nyíregyháza, 1998, (START-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.