Vegyes Tátrával kapcsolatos tétel: Vladimír Kostial: A Magas Tátra. Tátrai Nemzeti Park. Martin (Turócszentmárton), 1964, Osveta. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.; Zvieratá Vysokých Tatier. Martin (Turócszentmárton), 1962, Osveta. Cseh nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borító kissé kopott.; Malá Fatra - Nízké Tatry. Német és angol nyelvű prospektus, 6 sztl. lev.; Hala Gąsienicowa. Warszawa...
Vladimír Hyhlík: Banská Bystrica. Martin (Túrócszentmárton), 1957, Osveta. Cseh nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, karcos papír védőborítóban.
Porba hullott gyöngyszem. Nyíregyháza. Szerk.: Tóth M. Ildikó. Nyíregyháza, 1995, Start Rehabilitációs Vállalat és Intézményei Nyírségi Nyomda Üzeme. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban+Modern Nyíregyháza térképpel.
Handbook for travellers in Greece. Murray's Hand-book. London, 1900, John Murray. Szövegközti illusztrációkkal, térképekkel, vázlatokkal illusztrált. Görög-angol szójegyzék melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, kopott gerinccel, a térkép melléklet hiányzik./Handbook for travellers in Greece. Murray's Hand-book. London, 1900, John Murray. Linen-binding, with worn and damaged sp...
Arató András: Miért éppen Skandinávia? Utazóskönyv. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Arató András (1945-) által dedikált.
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Bp., é.n. Franklin. Aranyozott egészvászon kötés, gerinc kissé kopott. Ritka kötésváltozat.
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Fordította: F. Rétay Margit. Bp., é. n., Franklin-Társulat, 168+4 p.+18 t.(Fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, a gerincen kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
Sven Hedin: Ázsia szívében II. kötet. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. képekkel és térképekkel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói festett egészvászon kötés. Jó állapotban.
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas borítóval.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.